Hvis ønsker å melde deg inn kan du gå til denne siden

 

Adresse
Ekholt Ballklubb - Postboks 2028 - 1522 Moss

Bane
Ekholt Ballklubb, Carlbergveien 30, 1523 Moss (Kart)

Epost
post@ebk.no  

Du finner alle våre kontaktpersoner for lag 13 år og eldre og styreverv på fotball.no, og under finner du en kort oversikt over yngre lag - samt kontaktpersoner for EBK.

Lag Navn E-post Telefon
2015 Magdalena Ree Rosnæss magdalenapedersen24@gmail.com 41421415
2014 Ingvild Berg Ingvild.berg01@gmail.com 91333193
2013 - G

Petter Skovdahl-Nielsen

Petter.s.nielsen@icloud.com

 

48296354
2013 - J

Vibeke Thoring

vtollef@hotmail.com

95922036
2012/2011/2010 - J

Damien Hatwell

dhatwell@gmail.com

91853025
2012 - G

Jenny Golden

Jenny_Golden@hotmail.com

95181812
2011 - G

Steffen Kirkeby Jensen

steffen.j@eiendomsmegler1oa.no

97421775
2010 - G

Marius Iversen

marius.iversen@wideroe.no

97742199
2009 - J

Vibeke Thoring

vtollef@hotmail.com

95922036
2009 - G

Linda Hatwell

linda@paralleltv.com

91871686

 

ØVRIG KLUBB 

Rolle Navn E-post Telefon
Koordinator Klubb Lars Petter Lilleng lars.petter.lilleng@live.com 45036000
Barneidrettsleder Anders Pedersen hello@andersmpedersen.com 46922222
Kasserer Jan Erik Lilleng jan.erik@ebk.no 91335828
Leder Ole Petter Løkkeberg olelok@mosstotakt.com 90739651
Nestleder (Ansv. utstyr) Lene Merete Andreassen lene.merete.andreassen@gmail.com 92062990
Anleggsleder (Banedisp) Morten Andersen moan6@online.no 48101266
Sportslig ansvarlig Erik Gillebo gillebo_erik@gmail.com 93627102