Hvis ønsker å melde deg inn kan du gå til denne siden

 

Adresse
Ekholt Ballklubb - Postboks 2028 - 1522 Moss

 

Organisasjonsnummer
993598380


Bane
Ekholt Ballklubb, Carlbergveien 30, 1523 Moss (Kart)

Epost - alle henvendelser
post@ebk.no  

Du finner alle våre kontaktpersoner for lag 13 år og eldre og styreverv på fotball.no, og under finner du en kort oversikt over yngste lag - samt kontaktpersoner for EBK.

Lag Navn E-post Telefon
2017 Anders M Pedersen anders@ebk.no 46922222
2016 Marius Thoresen mthoresen86@gmail.com  
2015 Magdalena Ree Rosnæss magdalenapedersen24@gmail.com 41421415

2014 - G

2014 - J

Ingvild Berg

Gunn Marit Lillebostad

Ingvild.berg01@gmail.com

gunn.marit.lillebostad@pwc.com

91333193

 

2013 - G

Petter Skovdahl-Nielsen

Petter.s.nielsen@icloud.com

 

48296354
2013 - J

Karoline Johansson

bredesenkaroline@gmail.com

95922036
2012/2011/2010 - J

Damien Hatwell

dhatwell@gmail.com

91853025
2012 - G

Jenny Golden

Jenny_Golden@hotmail.com

95181812
2011 - G

Anders M Pedersen

anders@ebk.no

46922222
2010 - G

Marius Iversen

marius.iversen@wideroe.no

97742199
       
       

 

ØVRIG KLUBB 

Rolle Navn E-post Telefon
Koordinator Klubb Lars Petter Lilleng lars.petter.lilleng@live.com 45036000
Barneidrettsleder Anders Pedersen hello@andersmpedersen.com 46922222
Kasserer Jan Erik Lilleng jan.erik@edumax.no 91335828
Leder Ole Petter Løkkeberg olelok@mosstotakt.com 90739651
Nestleder  Lene Merete Andreassen lene.merete.andreassen@gmail.com 92062990
Anleggsleder  Morten Andersen moan6@online.no  
Sportslig ansvarlig Erik Gillebo gillebo_erik@gmail.com 93627102
Jenteansvarlig  Jeanette Nordhagen jeanett.nordhagen@outlook.com